• Обновено
DesignArt Зајдисонце во тропска плажа - Перница за фотографирање на пејзаж - 12x20

DesignArt Зајдисонце во тропска плажа - Перница за фотографирање на пејзаж - 12x20

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тропски перници за фрлање . Попрскајте ја вашата дневна, софа или кревет со овие пробивајќи светло обоени уметнички тропски перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со. Овие. Мултифункционални дизајнерски перничиња. Поканете повеќе здруженија и поставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница за пејзаж се печати со употреба на италијански мастила со голема густина во боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - перница исполнета со 100% полнење со полиестер. Овозможувајќи ви да ја отстраните перницата од нејзината покривка. - без мирис. - 100% хипоалергичен. - Машинско миење ладно одделно, нежно циклус, без белило, виси да се исуши. - Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : Тропски. - Предмет : пејзажи шарм на земјата "Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски пакет за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. суво. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Останатите карактеристики

Слични понуди