• Обновено
Космоливинг Барлоу Конзола Единица, Трпезарија И Дневна Соба, Фау Мермер И Мек Месинг

Космоливинг Барлоу Конзола Единица, Трпезарија И Дневна Соба, Фау Мермер И Мек Месинг

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Поставете ја сцената за опсесорирање со модерно-глам стилот на Единицата За Конзола Космоливинг Барлоу. Барлоу има плоча од вештачки мермер и топла месинг завршена рамка со поставени полици од калено стакло. Оваа тристепена конзолна единица носи беспрекорен израз на функција и дизајн во секоја дневна соба, дувло или домашна лента. Убијте ја оваа worетика достојна За Инста со обезбедување стилска основа за прикажување на вашите добрите. Единица За Конзола За Космолив Барлоу, Трпезарија и Дневна Соба, Вештачки Мермер и Мека Месинг Модерна единица за глам конзола совршена за додавање стилско складирање во вашата трпезарија или дневна соба. Конзола единица со мека месинг и вештачки мермер врвот. Топла месинг заврши метална рамка со бел вештачки мермер контра врвот и калено стакло полици. Бродови во една кутија. Некои собранието потребни, хардвер вклучени, 1 година ограничена гаранција. Димензии на производот : 54 "L x 14"W x 30" H. нето тежина : 54.67 фунти. Димензии на испорака : 57,5 "L x 18,5" W x 6,75 " H. Бруто тежина : 64,26 фунти.

Останатите карактеристики

Слични понуди