• Обновено
Кафепрес - Украина Машка Класична Маица-Машка Вградена Маица

Кафепрес - Украина Машка Класична Маица-Машка Вградена Маица

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

За стилски викенд удобност во секое време, момците ќе сакаат да живеат во Нашата Опремена Т Од Американска Облека. Изработен од ултра фин, чешлан памук со прстен, кој станува помек при секое перење. Лесен за летна удобност или зимско слоевитост. Привлечете внимание со ова гроздобер вклопување што сака да ја гушка кожата. (Големина нагоре за полабаво вклопување). 4.3 мл. 100% ултра фин чешлан органски дрес со прстен. Гроздобер вклопување (големина нагоре за полабаво вклопување). Направено во САД, Од Американска Облека.

Останатите карактеристики

Слични понуди