• Обновено
Лолои II дух Спи- апстрактна маслинка област килим 18 18 примерок

Лолои II дух Спи- апстрактна маслинка област килим 18 18 примерок

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Современа, апстрактна и поттикнување со движење, колекцијата Дух нуди привлечна изјава за секоја просторија. Намалување на електрична енергија во Турција од 100% полипропилен куп, духовната колекција нема да пролее и е дизајнирана да го издржи сообраќајот на нозете дури и во вашите најпрометни простори. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% полипропилен куп. Висина на купот : 0,25 ". Современа. Направено во : Турција. Чисти истури веднаш со размачкана со чист, сув сунѓер или крпа. Препорачано е професионално чистење. Соодветната подлога за килим се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, додавање перница и подобрување на трајноста . За празнење, користете правосмукалка без лента за тепање или оној каде што можете да ја поставите шипката на највисокиот амбиент за куп. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставени на ниско ниво. Вакуум целосна должина на килимот, свртете и повторете на Следна област, наместо напред и назад.

Останатите карактеристики

Слични понуди