• Обновено
Машки Есенски Модни Кошули Секојдневни Врвови На Плажа Со Долги Ракави Лабава Секојдневна Блуза

Машки Есенски Модни Кошули Секојдневни Врвови На Плажа Со Долги Ракави Лабава Секојдневна Блуза

DEN 270.08
Тековен
Во продавницата

13"Азиска големина : xxlus/големина на еу : lbust : 115см/45.62"Должина : 71cm/27.41"должина : 74см/29.92"XXXLL120cm/47.10"Азиска големина : xxxxxlus/Големина на еу : xlbust : 132см/51.61"рамо : 50см/19.31"XXXXLXL126cm/49.32"Ракав : 61cm/24.50"XXXXXXLXXL138cm/54.69"ракав : 65см/25.02"Должина : 73см/28.50"азиска големина : Xxxxxlus/Големина На Еу : Xxlbust : 138cm/54. Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни.72"ракав : 62см/24.33"рамо : 53cm/20.98"должина : 82cm/32.

Останатите карактеристики

Слични понуди