• Обновено
Бебе Девојки И Момчиња Долги Ракави Летечки Ракав Еднобојна Родена Да Ползи Надвор Од Патот Симпатична Боди Бебе Ромпер Ц 73

Бебе Девојки И Момчиња Долги Ракави Летечки Ракав Еднобојна Родена Да Ползи Надвор Од Патот Симпатична Боди Бебе Ромпер Ц 73

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Погоден за индексирање на бебиња. Погоден за слатки бебиња од 0-24 Месеци. Ќе добиете боди. Дизајн : облека, без ракави толку слатки, еластични шорцеви за половината, дизајнот на долното копче на оваа облека за бебиња лесно се менува пелени. Прекрасна летна облека за бебе . Погоден за секојдневно носење, роденденска забава, фотографии, празнично спиење или игра и така натаму, избор за вашето бебе.Големина шема : . Големина : 59 Биста : 51см/20.08" : 57см/22.44" Ракав : 24.5 см/9.65" Должина : 52.5 см/20.67" Препорачана возраст : 0-3 Месециголемина : 66 Биста : 54см/21.26" : 60см/23.62" Ракав : 26см/10.24" Должина : 57см/22,44" препорачана возраст : 3-6 месециголемина : 73 биста : 57см/22,44" : 63см/24,80" Ракав : 27,5 см/10,83" должина : 61,5 См/24,21" препорачана возраст : 6-12 месециголемина : 80 биста : 60см/23,62" : 66см/25,98" ракав : 29см/11.42" должина : 66см/25.98" препорачана возраст : 12-24 Месеци бебе девојки и момчиња долги ракави летање ракав еднобојна родена да ползи надвор од патот симпатична боди бебе Ромпер Ц 73. новороденче ромпер бебе момче долг ракав. бебе девојка ромпер комбинезон 3-6 месеци. бебе момче облека новороденче лето. бебе девојка земе дома облека новороденче.

Останатите карактеристики

Слични понуди