• Обновено
Океански разгледници Декоративна перница

Океански разгледници Декоративна перница

DEN 527.20
Тековен
Во продавницата

Нагласете го вашиот простор за живеење со оваа исклучителна перница на Харпер Лејн. Нашите дизајни вклучуваат прекрасни бои што ќе додадат живот во секоја просторија. Карактеристики : Перница школка : 100% Полнење на полиестерска перница : Полнење со полиестер вклучува 1 (едно) фрлање перница чиста достапна во следниве големини : 18 инчи широк x 18 инчи должина океански разгледници Декоративна перница 18 x 18 инчи.

Останатите карактеристики

Слични понуди