• Обновено
Даржеој Маици За Женски Летни Модни Печатени Маици Кратки Ракави Блуза Со Надуени Ракави Обични Врвови Против Вратот Лабави Туники Врвови Лето Заштеда На Дозвола

Даржеој Маици За Женски Летни Модни Печатени Маици Кратки Ракави Блуза Со Надуени Ракави Обични Врвови Против Вратот Лабави

DEN 207.84
Тековен
Во продавницата

црна краток ракав кошула жените. женски врвови со кратки ракави.00" Долна Ширина : 0cm/0. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 0cm/0.00"Должина : 0cm/0.00 "Должина : 0cm/0.00 "Должина : 0cm/0. Маица За Жени.00" Рамо : 0cm/0.00" Големина : XXL Големина.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.00 "Должина : 0cm/0.00" Долна Ширина : 0cm/0. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Прилика : Дома, Дневен Стил : Секојдневен, Моден Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Должина На Ракавот : Кратка Јака За Ракави : V-Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Големина : S Големина.00" Рамо : 0cm/0.Материјал : Полиестер.00 "Половината : 0cm/0.00" Долна Ширина : 0cm/0.00 "Ракав : 0cm/0.00 "ракав : 0cm/0.00" Долна Ширина : 0cm/0.00 "Должина : 0см/0. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 0cm/0.00" Големина : XXXXL Големина.00 "Половината : 0cm/0. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 0cm/0.00 "Должина : 0cm/0.00" Рамо : 0cm/0.00 "Должина : 0cm/0.Дизајнот на специјални врвови го прави посекси и попривлечен за носење.00 "ракав : 0cm/0.Карактеристики : Секојдневен Секси Врв,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Пролетни секојдневни Врвови.

Останатите карактеристики

Слични понуди