• Обновено
7969 Класа Хсс Оди Гејџ Пин плус .00004 Толеранција Со Сертификат За Точност

7969 Класа Хсс Оди Гејџ Пин плус .00004 Толеранција Со Сертификат За Точност

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

7969 " Класа Х Оди Гејџ Игла Челик Со Голема Брзина Плус +.00004"/-.00000", 2 " Вкупна Должина Со Сертификат За Точност Вермонт Гејџ Сад #141179690 Алатка Челик 60/65 Hrc (Ладно Стабилизирани), 2" Долго, 4 Микроинч Завршница Или Подобро, Круг Внатре .00002". Во Пластична Кутија За Складирање Со Вклучен Сертификат За Точност. Нист Следење Плус .00004", Минус .00000 " Толеранција;Сертификат За Точност (НИСТ Може Да се Следи);4 Микроинч Завршница Или Подобро;Круг Внатре .00002"; Испорачано во Пластична Кутија за Складирање. Произведено во САД.

Останатите карактеристики

Слични понуди