• Обновено
Тркач на Маса зукуко Секин, Тркач На Розово Златна Маса За Дипломирање Материјали За Забави Украси Свадба, Роденден, Забава, Туш За Бебиња-Розово Злато

Тркач на Маса зукуко Секин, Тркач На Розово Златна Маса За Дипломирање Материјали За Забави Украси Свадба, Роденден, Забава,

DEN 368.00
Тековен
Во продавницата

Елегантно треперливиот тркач за маса со светки е обложен низ целиот со блескава нишка за да ја зголеми неговата живост и сјај. Препуштете се на вашата креативност со овој прекрасен материјал и украсете го вашиот банкет или свадбени маси со најсветлиот тркач на маса. Тркач на маса со светки зукуко со тешки светки и извонредно шиење, 2 различни големини за вашиот избор. Доаѓа со 2 парчиња, погодно за миење и промена. Забелешка : специјалниот материјал може да предизвика светките малку да испаднат за првата употреба, само истресете ги светките. Сјајна Тркачка Маса Со Светки : 12" х 72" или 12" х 108"Количина : 2 Пакет Како Да Се Грижите : Суво чистење Или Миење Раце Убаво Работи со чаршафи со други бои : Свадба, Забава, Настан, Банкет, Декорација На Ресторан, Денот на Благодарноста, Божиќ и сл. Тркач на маса со светки од розово злато има големина од 12" х 72" / 12"х108", соодветна за маса што може да собере 4-6 луѓе. Овој тркач за маса од розово злато е изработен од полиестерска мрежа и материјал за светки ЗА МИЛЕНИЧИЊА, со тешки светки, извонредно шиење и издржлив. Светла роза златна маса тркач ќе одговара на повеќето јадење декор, смрека до јадење, фоајето, конзола или масички, додека сеуште покажува надвор од површината на мебел. Донесете допир на часот на масата. Тркач на маса со светки од синтус одговара за секоја пригода, како свадба, роденденски забави, туш за бебиња, семеен декор, Денот на Благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките и сл. Упатство за перење : Дозволено Е Суво перење и миење раце. Не пеглајте и избелувајте, исушете го воздухот.

Останатите карактеристики

Слични понуди