• Обновено
Декод 18 15 Внатрешна надворешна сива фиберглас пеперутка засадувач со дизајн на камен мозаик

Декод 18 15 Внатрешна надворешна сива фиберглас пеперутка засадувач со дизајн на камен мозаик

DEN 1744.00
Тековен
Во продавницата

Максималното ограничување на тежината е 5 фунти.Decmode 18 "x 15 " Внатрешна надворешна сива фиберглас пеперутка засадувач со камен мозаик дизајн е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Стаклена стакло е скулптура за да се создаде жива фигура на пеперутка. Традиционалниот градинарски градинар изграден од робусна фиберглас што може да го издржи тестот на времето. Забележете дека оваа ставка е само за украсна употреба. Дизајнирано со суштината на безвременската софистицираност, каде богатите текстури од стариот свет и топли нијанси се собираат за рафиниран класичен вкус на недооценениот луксуз. Платкач на отворено од пеперутка со сив преглед со повеќебојни текстурирани крилја и детали за телото. Надворешен пластеник на отворено со фигура во форма на пеперутка со текстурирана шема на своето тело. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Ова е единечен сад за растенија со сива боја. Оваа ставка се испорачува во 1 картон.

Останатите карактеристики

Слични понуди