• Обновено
Бесплатно склопување женско залепено ками

Бесплатно склопување женско залепено ками

DEN 399.84
Тековен
Во продавницата

Добредојдовте сончеви денови во овој слободен дух Ками Топ од бесплатно собрание со вештачки принт и лесно, ветровито чувство. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опремена каросерија со замен. Деколте : директно. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : наредени каросерии. Womenенски Seamed Cami од слободно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Останатите карактеристики

Слични понуди