• Обновено
5S испраќач на температура на моторното масло

5S испраќач на температура на моторното масло

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Испраќачот на температурата на маслото WVE изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме испраќач на температура на моторното масло за буквално секој автомобил на патот денес. Испраќачот на температурата на маслото WVE е достапен за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. WVE 5 S1482 испраќач на температура на моторното масло.

Останатите карактеристики

Слични понуди