• Обновено
Еленс стади на деца контура rуниор, чипка, чипка, мада патики, големини 11-7

Еленс стади на деца контура rуниор, чипка, чипка, мада патики, големини 11-7

DEN 367.84
Тековен
Во продавницата

Тие ќе бидат удобни од патека до игралиште и пошироко со елените на контурата Jуниор, хибриден пешачки патика за деца. Толку лесно да се облече и да се соблече, со лакирање на банџи и табулаторот за влечење на грбот. Изработена во мека кожна кожа со детали за ткаенина од мрежа, овој лесен обичен стил е завршен со текстуриран ѓон за влечење. Материјал : Горна : Фаукс кожа/мешавина од ткаенина; Инсол : Ева; Outsole : EVA/гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Лизгање со вртење на истегнување на банџи. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : Супер мека Ева стапало; браник пети; табулаторот за повлекување; перфориран горен; Подготвена јака; не е наменето или соодветно за атлетска употреба. Детска контура rуниор Bungee чипка модни патики од елени.

Останатите карактеристики

Слични понуди