• Обновено
Американско Знаме Маица Женски Екипажот Вратот Краток Ракав Повик Мета Денот На Независноста Печатени М

Американско Знаме Маица Женски Екипажот Вратот Краток Ракав Повик Мета Денот На Независноста Печатени М

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Големина : S Биста : 91cm/35.83" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 18.4 cm/7.24" Должина : 63cm/24.80" Големина : M Биста : 96cm/37.80" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 65cm/25.59" Големина : L Биста : 101см/39,76" рамо : 41см/16,14" ракав : 19,6 см/7,72" должина : 67см/26,38" големина : xl Биста : 106см/41,73" рамо : 42см/16,54" ракав : 20,2 см/7,95" должина : 69см/27,17" големина : Xxl биста : 113см/44.49" рамо : 43см/16.93" ракав : 20.8 см/8.19" должина : 71см/27.95" жени обични Летни Кошули за печатење тркалезни маици со кратки ракави со кратки ракави лабави врвови туника блуза hupttew американско знаме маица Со кратки ракави на екипажот

Останатите карактеристики

Слични понуди