• Обновено
Кујна Материјали Дозвола Азбука Торта Печење Мувла англиски писмо силиконски Мувла 3Д Азбука Писмо

Кујна Материјали Дозвола Азбука Торта Печење Мувла англиски писмо силиконски Мувла 3Д Азбука Писмо

DEN 335.84
Тековен
Во продавницата

Во споредба со другите ,нашите кујнски материјали се во согласност со актуелниот моден тренд.Калапи со букви од смола погодни за канцелариска декорација, работна маса, ноќна ламба, детска соба, празнична декорација, декорација на забави, свадба, роденденски подароци. ●Моден Дизајн ●нашите кујнски материјали користеа моден дизајн. Сапунот се истура и за секојдневна употреба, а за време на фестивалите се палат свеќи за да се создаде топла атмосфера.Бојата може да постои малку разлика поради различни дисплеи. РАЗНОВИДНА УПОТРЕБА : за полици, фиоки, шкафови, ормар, подлога, оставата, чајната кујна и многу повеќе.

Останатите карактеристики

Слични понуди