• Обновено
Колекција Делма торба за тота од Миа К

Колекција Делма торба за тота од Миа К

DEN 879.68
Тековен
Во продавницата

Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароуматеријал : Направено од висококвалитетно вегански Leather Fabric Lining Feature : Дизајниран со луксузен тон на златен тон хардвертоп Zipper Closuremetal стапала за да се постави исправена позиција на позиција : Внатрешната има пространа компетент два Лизгање во џебови, џеб со средна патент и wallиден патент Pocketexterior има широк џеб за лизгање и два џебови за лизгање (по една од секоја страна) џебни мерки : 18 во L x 12,5 во H x 5,5 во рачката на D Капка- 10 во прилагодлива и отстранлива лента за рамо се протега на 48 во тоте.

Останатите карактеристики

Слични понуди