• Обновено
Рид, Тара Вајт Модерно Дрво Рамка Музеј Уметност Печати Насловен-Среќни Мисли ВТОРА На Бело

Рид, Тара Вајт Модерно Дрво Рамка Музеј Уметност Печати Насловен-Среќни Мисли ВТОРА На Бело

DEN 255.84
Тековен
Во продавницата

Тара Рид претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка 24х17, насловено "Среќни Мисли ВТОРИ На Бело". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна бела модерна дрвена рамка која совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Рид, Тара. Наслов : Среќни Мисли ВТОРИ На Бело. Врамена Големина : 24х17 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен во Бела Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Останатите карактеристики

Слични понуди