• Обновено
Хаит Дами Плажа Прикривање Костим За Капење Со Кратки Ракави Цветен Принт Костим За Капење Женски Бикини Облека За Плажа V Вратот Кардиган Блуза Розова Црвена XS

Хаит Дами Плажа Прикривање Костим За Капење Со Кратки Ракави Цветен Принт Костим За Капење Женски Бикини Облека За Плажа V Вратот

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Тоа Е Исто Така Добар Избор За Подарок За Меден Месец. Дизајн - Овој Женски Цветен Принт Кардиган Покривањето На Плажата во Бикини е Модерно и Практично. Натпревар - Овие Капаци За Пливање Лесно Одговараат на Вашите Бикини, Костими за Капење, Костими за Капење или Носат Како Секојдневен Фустан на Плажа. Бидете користени како секојдневно прикривање, преку едноставна долна кошула или фармерки во секојдневно носење, натпревар за костими за капење во бикини или какви било летни шорцеви на плажа. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Костим За Капење, Кардиган Од Мрежа на Плажа, Отворени Предни Капаци За Капење. Кратки ракави, боемски стил, цветно печатење, отворен кардиган од предната мрежа, стилски шик модел. Покривката за цветен принт на плажа е изработена од полиестерски материјал, мека, лесна, дише, лесна за ставање или вадење, совршена крема за сончање. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал - Оваа Женска Обвивка Е Изработена од 95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е Мека, Лесна и Дише. Покривањето На костимот за капење со кратки Ракави Е Лабаво и Воздушно, Ве Одржува Ладни и Удобни. Совршен за Пливање, Пловење Со Брод И Многу Повеќе, Заштита На Вашата Кожа Подалеку Од Летни Болки. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Содржина на пакетот : 1 x Бикини Прикривање (други Додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Цветни Печатени Бикини Прикривање, Костими За Капење Кардиган За Облека За Плажа, Мрежест Саронг, Отворени Предни Покривки, Врвови Со Кратки Ракави Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Отворен Фронт, Мрежеста Боја : Светло Зелена, Розова Црвена, Темно Црвена, Сина, Езеро Зелена, Виолетова, Зелена, Темно Зелена(По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ, 2xl, 3xlmaterial : 95% Полиестер, 5% Spandexneckline : V Должина На Вратот : Кратка Должина На Ракавот : Должина На Колкот Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Секојдневен, Плажа, Базен, Пливање, Воден Парккарактеристики : 1.

Останатите карактеристики

Слични понуди