• Обновено
Дланка Лист Туш Завеса, Полиестер Туш Завеса Среќен Божиќ Машина Перат Декоративни Бања

Дланка Лист Туш Завеса, Полиестер Туш Завеса Среќен Божиќ Машина Перат Декоративни Бања

DEN 143.84
Тековен
Во продавницата

Материјал : Полиестер. Мерење : (опционално). 71 х 71 инчи (180 х 180 см). 59 х 71 инчи (150 х 180 см). Боја : (4 опционално). Подарок : 12 куки Водоотпорен отпорен-функцијата на водоотпорен ви носи удобност. Доаѓа со 12 куки за завеси за туширање кои беа лесни за инсталирање. Отпорниот го прави способен да издржи груби и влажни средини. Квалитетна Конструкција-Изработена од стручно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, која е направена да издржи средини за бања богати со влага. Како Да се мие-машина за перење во ладна вода, деликатна циклус. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, ве молиме контактирајте не навреме.

Останатите карактеристики

Слични понуди