• Обновено
Ѕвездени Тематски Хартиени Фенери Украсни Хартиени Фенери Преклопливи Хартиени Фенери

Ѕвездени Тематски Хартиени Фенери Украсни Хартиени Фенери Преклопливи Хартиени Фенери

DEN 223.84
Тековен
Во продавницата

Опис. Хартиените фенери ќе бидат живописни и прекрасни. Тие се одлични украси за деца родендени, тушеви за бебиња, свадби, ангажмани, украси за забави, само ставете ги во градината или дворот, тавани, прозорци и многу повеќе. Погоден за украсување внатрешни и надворешни забави. . Карактеристики. - Материјал : Хартија, Челична Жица. - Овие хартиени фенери се во темата на ѕвезденото небо, со фина изработка и светла боја. - Овие фенери се преклопуваат рамно за лесно чистење и ќе користат минимален простор за складирање. - Со овие хартиени фенери за декорација, забавата ќе биде поуникатна и импресивна. - Украсување на вашата забава со овие ѕвездени хартиени фенери, што ќе биде голем хит на вашата забава. - Погоден за детски роденденски забави, градинка, забави со тематика на ѕвезденото небо, украси за домови. Овие хартиени фенери се во темата на ѕвезденото небо, со фина изработка и светла боја. Овие фенери се преклопуваат рамно за лесно чистење и ќе користат минимален простор за складирање. Со овие хартиени фенери за декорација, забавата ќе биде поуникатна и импресивна. Украсување на вашата забава со овие ѕвездени хартиени фенери, што ќе биде голем хит на вашата забава. Погоден за детски роденденски забави, градинка, забави со тематика на ѕвезденото небо, украси за домови.

Останатите карактеристики

Слични понуди