• Обновено
Машки Гаќи Високо Исечена Мрежа Секси Долна Облека Што Дише Со Цврста Боја

Машки Гаќи Високо Исечена Мрежа Секси Долна Облека Што Дише Со Цврста Боја

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Машки Гаќи Високо Исечена Мрежа Секси Долна Облека Што Дише Со Цврста Боја Features : 1.It е добар подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател 2.Машките танга се многу добри, верувам дека ќе ви се допаднат 3.Многу популарни елементи на Моделот 4.Дишечка и удобна ткаенина, полна со дише информации за производот : Пол : Менструален Материјал : 80%Полиестер+20% Спандекспатер Тип : Цврст Стил : Секојдневен,Моден,Занимање : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 компјутер Машка Долна Облека Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 70-76см/27.56-29.92" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 76-82см/29.92-32.28" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 82-88см/32.28-34.65 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 88-94см/34.65-37.01". Материјал : изработен е Од Полиестер. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. Метод на перење : рачно перење и машинско перење се достапни и двете. Гаќи. машка долна облека боксер гаќи пакет. менс боксери долна облека. боксерски шорцеви за мажи пакет. боксерски гаќи.

Останатите карактеристики

Слични понуди