• Обновено
Погодност Концепти Тусон Делукс 2-Ниво Конзола Маса, Црна

Погодност Концепти Тусон Делукс 2-Ниво Конзола Маса, Црна

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Табелата За Конзоли Од 2 Нивоа Тусон Делукс со Практични Концепти овозможува совршен додаток на секој дом. Одликувајќи се со две отворени прегради, овој дополнителен простор е совршен за складирање на што било од книги до колекционерски предмети. Оваа табела за конзоли вклучува и долна полица за дополнително складирање и прикажување. Оваа Маса За Конзоли Во Тусон е изработена со метална рамка обложена со прав за да се обезбеди стабилност и издржливост. Достапна во повеќе завршетоци, оваа конзола ќе го комплетира изгледот на секој декор. Купувајте Ја Колекцијата Тусон По Практични Концепти, секој продаден одделно. Карактеристики : Дел Од Колекцијата Тусон по Практични Концепти. Модерен стил. Достапно во повеќе завршетоци. Оваа табела содржи 2 нивоа дрвени полици и метална рамка во Форма На Х во прав. Цврста цврста маса, вклучувајќи две отворени прегради одлично за складирање на што било од книги до секојдневни потреби. Комплетирајте со долна полица која обезбедува многу простор за прикажување дополнителни колекционерски предмети или складирање. Изработени од честички одбор и прашок обложени метал. Ниско одржување, лесно за чистење и изградено за издржливост. Лесно склопување со дадени упатства. Вкупните димензии на производот : (Л) 47.25 во. x (W) 9 во. х (Ж) 30.50 во.

Останатите карактеристики

Слични понуди