• Обновено
Плетени врвови за жени обични долги ракави плетени отворен предниот дел од цврста боја џеб мода лабава елегантна топла преголема преголема нова плетена кардиган џ

Плетени врвови за жени обични долги ракави плетени отворен предниот дел од цврста боја џеб мода лабава елегантна топла преголема

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Womenените обични долги ракави плетени отворени предни модни лабави елегантни топло преголеми нови плетени џемпери кардиган, материјали : материјал : памучни ткаенини, удобно и густо чувство. , есен и топла зима. Matching : Лесно за фармерки/високи потпетици/спортски чевли. Карактеристика : каузален/ џеб/ долг ракав.Ивање : миење на рацете или миење на машината со ладна вода (препорака за миење на рацете) Пол : Womenените : Дневно, Casual Pattern Тип : ПРИНТСТВО : Должина на жртвите : Долга ракав : Долго се вклопува во големината : С Биста : 108cm /42.52 '' Рамо : 56cm/22.05 '' ракав : 57cm/22.44 '' Должина : 84cm/33.07 ''. Големина : М биста : 112см/44.09 '' Рамо : 57см/22.44 '' ракав : 58см/22.83 '' Должина : 85см/33,46 ''. Големина : L BUST : 116 CM/45.67 '' Рамо : 58cm/22.83 '' ракав : 59cm/23.23 '' Должина : 86cm/33.86 ''. Големина : XL Bust : 120cm/47.24 '' Рамената : 59cm/23.23 '' ракав : 60см/23,62 '' Должина : 87cm/34,25 '' 【Карактеристики】 Womenените случајни долги ракави плетени отворени предни модни лабави елегантни елегантни елегантни топло преголеми нови плетени џемпери кардиган ; Цврста боја; v деколте; долг ракав; плетење. 【Натпревар】 Womenените цветања можат да се совпаднат со фармерки, слаби хеланки, топли панталони, здолништа, палта. 【Повод】 Совршено за секојдневно, слободно време, бизнис, канцеларија, колеџ или датира додека ви дава модерен и убав изглед. "【Белешка】 Ве молиме, проверете ги информациите за големината внимателно пред да ја поставите нарачката. Ве молиме, погледнете во табелата со големина на страницата за опис на производот, а не табелата со големина. Колор : Каки, Пинк, сива, зелена, црна, а.Сиза : С, М, Л , Xl ". 【Грижа】 Машинско миење или миење на рацете е во ред. Висат или се исушат линијата.

Останатите карактеристики

Слични понуди