• Обновено
Трговска марка уметност Молња зајдисонце VII Канвас уметност од Курт Шафер

Трговска марка уметност Молња зајдисонце VII Канвас уметност од Курт Шафер

DEN 1887.84
Тековен
Во продавницата

Трговска марка уметност "Молња зајдисонце VII " Канвас уметност од Курт Шафер : Уметник : Курт Шаферсебјект : Пејзаж-апелатива : Современа производ Тип : Галерија обвиткана со платно уметност скоро не се разликува од оригиналот. Курт Шафер. 22 "x 32". Платно и дрво. Giclee. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

Останатите карактеристики

Слични понуди