• Обновено
Меихухуга Стилски Миленичиња Облека Цреша Панда Модел За Отворено Удобно

Меихухуга Стилски Миленичиња Облека Цреша Панда Модел За Отворено Удобно

DEN 559.52
Тековен
Во продавницата

Добрата еластичност го олеснува ставањето и вадењето.4", Обем На Вратот : 23см/9.Опис : Доаѓајќи Со мека текстура, дизајн со две нозе и тркалезен врат, овој дуксер за миленичиња е топол, пријателски за кожата и удобен за носење на вашето домашно милениче.Име на ставка : Дуксер За Миленичиња Материјал : Фланелен Стил : Обичен Пол : Унисекс Сезона : Season, Зимска Боја : Бела, Розова, Небесно Сина, Крем, Бебешко Сино Грло Тип : Кружен Врат Погоден За : Кучиња Карактеристики : Мек, Симпатичен, Удобен Детали За Големината : Големина : С, Биста : 34см/13.6", Обем На Вратот : 37cm/14.9", Обем На Вратот : 44cm/17.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата може да биде малку поинаква од сликите.) Големина : 2 XL, Биста : 59cm/23.Дуксерот за миленичиња е изработен од врвен фланелен материјал и е нежен, удобен за допир.Пакетот Вклучува : 1 х Дуксер за Миленичиња погоден е за домашни миленици како кучиња, теди за носење воumn и зима. Овој дуксер за миленичиња има дизајн со две нозе, тркалезен врат и е пријателски за кожата и мек, што ќе го одржува вашето домашно милениче топло и удобно, а добрата еластичност го олеснува облекувањето и соблекувањето.

Останатите карактеристики

Слични понуди