• Обновено
Непријатни Стилови Носам Розова За Некој Специјална Детска Кошула За Поддршка На Рак На Дојка Маица За Деца Рак Кошула За Деца Рак На Дојка Свест Кошула Розова Лент

Непријатни Стилови Носам Розова За Некој Специјална Детска Кошула За Поддршка На Рак На Дојка Маица За Деца Рак Кошула За Деца

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Купете ја Нашата Колекција На Рак и носете розова боја за некој посебен! Непријатните Стилови гордо ја претставуваат нашата Нова Колекција Облека За Поддршка На Ракот! Покажете ја вашата љубов кон некој посебен! Направете трогателен и симпатичен подарок!. Носете ја вашата поддршка Со ова Носам Розова Боја За Некој Специјален Графички Младински Детски Маички. Совршен за секое собирање средства, едукативен настан или само затоа што. Зголемете ја свеста за ракот на дојката за да поттикнете рана дијагноза. Помогнете им на преживеаните од ракот и донесете радост и надеж во нивните животи. 100% памук!. Печатени ВО САД. Достапни големини : S-XL. машина за перење. Достапно во широк спектар на големини и бои.

Останатите карактеристики

Слични понуди