• Обновено
Anvazise Пет Темперамент Поводник Карирани Шема Прилагодливи Дише Миленичиња Мачки Кутре Градите Ремен Фустан Влечење Јаже Комплет За Миленичиња Обука Небесно Сина М

Anvazise Пет Темперамент Поводник Карирани Шема Прилагодливи Дише Миленичиња Мачки Кутре Градите Ремен Фустан Влечење Јаже Комплет

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

Пакетот Вклучува : 1 х Ремен За Гради За Миленичиња. И обемот на градите е прилагодлив за добро да одговара на телото на вашето домашно милениче.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.5 kg-7kg (Прибл. Големина : 2 XL, Биста : 58cm/22. Големина : Л, Биста : 45см/17,7", Должина На Грбот : 33см/13", Предложена Тежина : 4кг-5,5 кг (Прибл. Големина : XL, Биста : 50cm/19. Постојат 6 големини на ременот за градите за избор : XS, S, M, L, XL, 2 XL.7", Предложена Тежина : 7kg-10kg (Приближно. Изработен од врвен полиестер, ременот за градите за миленичиња е лесен и издржлив.Опис : Усвојување на мрежеста ткаенина со одлична изработка, комплетот за ремени за градите за миленичиња е мек, пријателски за кожата, дише и не е жесток.

Останатите карактеристики

Слични понуди