• Обновено
Љубовта Јаболко Подигање Season Сезона Унисе Графички Маица Кошула

Љубовта Јаболко Подигање Season Сезона Унисе Графички Маица Кошула

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Прецизно изработена од специјално вртени влакна, нашата кошула делува како беспрекорно платно, значително ја зголемува острината на графичките отпечатоци. XL : Ширина : 25. Лесно Враќање : Купувањето со доверба значи враќање без проблеми ако не сте 100% задоволни.

Останатите карактеристики

Слични понуди