• Обновено
Гаража На прескокнете Темно Сива И Кралска Пирамида Пченка Одбор Во Собата

Гаража На прескокнете Темно Сива И Кралска Пирамида Пченка Одбор Во Собата

DEN 2225.60
Тековен
Во продавницата

Ако барате задна врата како професионалец или ја зачинувате вашата следна забава во дворот, нашите Темно Сиви И Кралски Пирамидални Табли со Пченкарни Дупки се совршени за вас. Покрај тоа што обезбедуваат бескрајна забава дома, нашите комплети за игри со пченкарни дупки се неверојатно преносливи и може да се земат буквално насекаде. Ова значи дека можете лесно да ги донесете на вашето следно патување во кампување, на големата игра, на плажа, езеро или на кое било друго место каде што сакате да играте дупка од пченка. Вклучува : (2) Табли Со Пченкарни Дупки И (8) Вреќи Исполнети Со Пченка. Лесно Изберете Ја Најдобрата Големина За Вас. Регулатива 2х4 = Регулатива Големина Одбори-24 "Широк х 48" Долго. Премиум 2х4 = Регулатива Големина Турнир Одделение Одбори-24 "Широк х 48" Долго. Одборите се изградени од 100% Премиум Дрво. Карактеристики 1/2" Иверица Врвови кои се одржуваат заедно со Митра Зглобовите и Тешки Хардвер. Обоени со мастила Отпорни НА УВ за да спречат избледување со текот на времето. Чантите Ќе Ги Надополнат Боите На Таблата. Додадете Додатоци како Кутии За Носење, Светла за Дупки или Рабни Светла. Сите Одбори имаат 30-Дневна, 100% Гаранција За Враќање На Парите. Вашето Задоволство е 100% Загарантирано!.

Останатите карактеристики

Слични понуди