• Обновено
Хосима 3-Парче 3д Дигитален Навлака За Јорган Со Шема Составена Од Повеќе Елементи,Декоративен Комплет За Постелнина За Спална Соба За Возрасни И Деца, DJX56-Кралот

Хосима 3-Парче 3д Дигитален Навлака За Јорган Со Шема Составена Од Повеќе Елементи,Декоративен Комплет За Постелнина За Спална

DEN 639.84
Тековен
Во продавницата

Оваа прекрасна навлака За јорган Од Хосима ќе додаде допир на сјај во вашата спална соба. Освежете го вашиот кревет со луксуз без напор. Комплетот за постелнина е изработен од 100% полиестер. Капакот на јорганот е отпечатен СО 3д технологија ЗА дигитално печатење, што не е лесно да се избледи и има скриено затворање на патент. Овој сет е мек, убав и издржлив. Комплетот од 3 парчиња содржи навлака за јорган и две навлаки за перници. Инструкции за нега : машинско перење ладно на посебен нежен циклус. Не впивајте и избелувајте. Сува на нежен циклус и ниска температура. Овој капак за јорган е уникатно дизајниран и изработен Од Хосима, нашите навлаки за јорган се безбедно зашиени и имаат скриено затворање на пликот со патент за лесно да го лизнете вашиот нов јорган во капакот на јорганот. Врските се додаваат на аглите од внатрешната страна на капакот на јорганот за да се држи јорганот на место за да се избегне гроздобер. Навлаката за перници е исто така уредно завршена со истото затворање на пликот. Изработен од висококвалитетна 100% полиестерска ткаенина, овој навлака за јорган е удобен и дише, со издржливи шевови и исклучително мек полиестер за удобен и убав изглед. Уникатниот дизајн го сакаат и возрасните и децата и ќе додаде боја на декор во вашата спална соба. Овој капак за јорган е издржлив, отпорен на дамки, отпорен на собирање и отпорен на брчки. Нашиот висококвалитетен процес на печатење произведува слики со висока резолуција со живописни бои кои нема да исчезнат по повеќекратно перење.

Останатите карактеристики

Слични понуди