• Обновено
Миабела Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато Контура Полу-вендиска свадба бенд

Миабела Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато Контура Полу-вендиска свадба бенд

DEN 5487.84
Тековен
Во продавницата

Едноставен, но убав избор, овој прекрасен миабела дијамантски контура полу-венчаница за венчавки е одличен подарок за секоја пригода. Изработено во бујно бело злато, овој прстен има 25 бели дијаманти поставени од тркалезно, поставени од г. Овој блескав прстен е засилен со високо-полски финиш. Накит за мијабела : Совршено парче накит е специјално и зачудувачки, ве придружува за живот. Со над 30 години искуство во создавање на убав накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела? Хармонија во накит. Lifeивотот е симфонија, слави го! Миабела 1/10 Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато Контура Полу-вендиска свадбена бенд : Изработена во 10 KT бело злато. 1/10 КТ. T.W . Дијамантска боја : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Високо полиран.

Останатите карактеристики

Слични понуди