• Обновено
Гербер долг ракав и кратки ракави на екипажот на вратот графички пижами сет

Гербер долг ракав и кратки ракави на екипажот на вратот графички пижами сет

DEN 296.64
Тековен
Во продавницата

Подгответе ја за кревет со овој сет со четири парчиња! Направени со материјал за памучно ребро, пижамите на овие девојчиња се меки и удобни со привлечно вклопување што предвидува безбеден сон. Овие облека за спиење на две девојчиња вклучуваат два врвови и две дното што може да се мешаат и да се совпаѓаат за да се постигне врвна удобност со симпатичен стил. Мека ткаенина од памук спречува иритација на нежната и нежна кожа на вашиот млад. Овие PJ се дизајнирани да го задржат вашето малечко топло, привлечно и пријатно во текот на целата ноќ. За ваша погодност, тие се машини што можат да се перат и се сушат што ќе помогне да се задржи алиштата едноставен процес. Овој дво-пакет на унија костуми ќе направи практичен и симпатичен подарок за секоја млада девојка што ја познавате и ја сакате. Доведете ги на следниот туш на кој присуствувате како внимателен и симпатичен подарок за кој сите ќе бидат сигурни дека ќе го надминат! Вклучува два врвови, две дно. 100% памучно ребро. Snug одговара за безбеден сон. 12м - 5t. Увезени. Машинско миење/сушење суво.

Останатите карактеристики

Слични понуди