• Обновено
Комплет за заптивки на елементите за заптивка се вклопува во Изберете: 2011- Chevrolet Silverado, 2011- GMC Sierra

Комплет за заптивки на елементите за заптивка се вклопува во Изберете: 2011- Chevrolet Silverado, 2011- GMC Sierra

DEN 3191.52
Тековен
Во продавницата

Комплетите за заптивка на сопирачките Raybestos® Element3 ™ им нудат ново ниво на контрола и доверба на возачите. Висококвалитетните внатрешни делови на Raybestos® се изградени за долг животен век и мир на умот. Овие комплети за обнова се достапни за различни апликации за Make/Model. • Инженерски за исполнување на издржливост и сигурност под екстремни услови • Обезбедува безбедни перформанси без протекување • Направено од висококвалитетни материјали • Нуди голема отпорност и долготрајна издржливост се вклопуваат : 2011-2019 Chevrolet Silverado 2011-2017 GMC Sierra 2016-2017 Nissan Titan XD 2012-2017 Nissan NV и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Останатите карактеристики

Слични понуди