• Обновено
Cupid Women's Shaper Top

Cupid Women's Shaper Top

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Без разлика дали трчате наоколу или легнете наоколу, ова-сè-сеп-врвот од Cupid ги надополнува и вашите активни облеки и гардероби за дневна облека. Меката, истегнување ткаенина ве тера да се движите во удобност и се чувствува исто толку одлично во мрзливите денови. Опремената силуета и лажичката вратот позајмуваат ултра-ласкава завршница на вашиот изглед што дури можете да го покажете со омилените фармерки и под вашите врвови. Материјал : 92% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека, истегнување ткаенина. Врвот на Шапер за жени од Купидон.

Останатите карактеристики

Слични понуди