• Обновено
Лесни работи од лесна улица Лори женска отпорна на затнување

Лесни работи од лесна улица Лори женска отпорна на затнување

DEN 895.68
Тековен
Во продавницата

Лесно абење е едноставно со лесни дела "Лори ". Конструиран со отстранлив контурен стапало што е неверојатно поставено за рамнотежа и стабилност. Влијанието што апсорбира лакова за колачиња и пета, гарантира дека ќе останете пријатно во текот на целиот ден. Оваа разумна силуета за чекор-ин-вметнување има внатрешна кора за истегнување за вклопување. Лесно се лизга/исклучува кога сте во движење. Меката обвивка за трикот се чувствува фантастично на подножјето. Изградена на не-обележување, лесен отпорен на лизгање на лизгање за тоа дополнително влечење под нозете. 2 инчи пета. Подготвена топлина и внатре во Гор за истегнување за вклопување и врвна удобност. Ексклузивен систем за лесно движење за про-удобност. Заоблена пети. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање на надворешната страна.

Останатите карактеристики

Слични понуди