• Обновено
Грин Беј Пакувачи стакло сол и пиперки шејкери

Грин Беј Пакувачи стакло сол и пиперки шејкери

DEN 188.16
Тековен
Во продавницата

Земете ги вашите Green Bay Packers случајно на трпезата со овие ладни стаклени сол и пиперки шејкери. Потсетете се на вашите гости дека „Грин Беј Пакерс“ се #1 додека ги зачинувате сите вкусни јадења и го повторуваат вашиот тим. Тие се одлични за забави за гледање и други привлекувачи кои слават одлична игра! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% стакло - контејнер; 100% метал - капак. Мерки приближно. 1,6 "x 1,6" x 3.5 ". Сет од две. Само миење на рацете (не е безбедна машина за миење садови). Печатена декларална графика. Официјално лиценциран. Увезен. Бренд : Компанија за меморија.

Останатите карактеристики

Слични понуди