• Обновено
6. КТ перница исечена креирана сина сафир нараквица од боло во сребро сребро

6. КТ перница исечена креирана сина сафир нараквица од боло во сребро сребро

DEN 359.84
Тековен
Во продавницата

Пополнете го вашиот изглед со оваа сребрена сребрена 6,50ct вкупна тежина создадена сина сафир нараквица за боло. Оваа нараквица со сини сафир е токму за посебна пригода или акцент за вашата секојдневна облека. Оваа нараквица се одликува со перничиња со перничиња со перничиња од сафир во 925 печат со сребро. Со прилагодлива должина, оваа нараквица од сребрена скапоцен камен прави прекрасен подарок. 6,5 КТ перница исечена создадена сина сафир нараквица за боло во стерлинг сребро 6,50ct вкупна тежина сина сафир. КУШИОН ИСКЛУЧЕН КРЕИРАНИ БЛАН Сафир. Боло нараквица во 925 Стерлинг сребро. Сина боја сина сафир. Септември родител. Синиот сафир се 6 x 6mm со поставка за prong. Прилагодлива должина. Вклучува кутија за подароци за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Останатите карактеристики

Слични понуди