• Обновено
Sumn Industries Antique Frog Character Character Graphic Art Необразована уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Карл Хронек

Sumn Industries Antique Frog Character Character Graphic Art Необразована уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Карл

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. Уметнички дела се однесуваат на : карактер, животинско, жаба, куклена, играчка, гроздобер, план, дијаграм. Дизајн од Карл Хронек.

Останатите карактеристики

Слични понуди