• Обновено
Маер Худ, Црн Стил На Акции За ЈАМАХА РАПТОР 2008-2013

Маер Худ, Црн Стил На Акции За ЈАМАХА РАПТОР 2008-2013

DEN 287.84
Тековен
Во продавницата

Мајер Производство е најголемиот производител на вакуум формирани пластични производи во земјата. Сите предмети имаат едногодишна гаранција против кршење од датумот на купување. Гаранцијата е ограничена на Еднократно Предупредување за замена : Поради варијансата во оригиналните бои на опремата, се предлага да се нарачаат сите поврзани компоненти доколку се грижи совпаѓањето на боите.

Останатите карактеристики

Слични понуди