• Обновено
Истон Дух Неограничен - Брз Лилјак

Истон Дух Неограничен - Брз Лилјак

DEN 478.08
Тековен
Во продавницата

Резултатот е најниска компресија на барел на пазарот и иконски звук што ќе го привлече вниманието на сите околу дијамантот. ВОЗРАСТ : 9-16+. Како прв едноделен лилјак во семејството На Духови, Духот Неограничен нуди повеќе начини да го оптимизирате вашиот прекршок од кога било досега. СОНИК КОМП МАКС : Најиздржливиот Композит Со Највисоки Перформанси На Истон со најниска компресија на барел во играта и иконски звук. Исто така, моделот -9 има тежина на замав со крајно оптоварување за да спакува максимален удар при удар. Овој лилјак има и високотехнолошки спој ЗА внатрешна врска ВРС1 каде што се спојуваат внатрешното и надворешното буре. ДВОЈНО БАРЕЛ ЛОК : Обезбедува највисока дозволена изведба низ поголема област за удирање, максимизирајќи го слаткото место.Одликувајќи се со најновата иновација во дизајнот на лилјаци, Духот Истон 2023 Неограничен -9 брз лилјак е тука за да ја однесе вашата игра на места каде што никогаш порано не била.Ја изградивме оваа нова линија на брзи лилјаци со Sonic Comp Max, Најтрајниот композитен материјал На Истон со највисоки перформанси. НОВО КОПЧЕ : технологијата За Зајакнување На Моќноста "Меко Копче" им обезбедува на ударите поголема моќност додека ги намалуваат вибрациите. Сертификација : Сад Софтбол/АСА. Тоа претвора повеќе мишити во основни удари и повеќе топки во домашни трчања.Фрлете Ја Технологијата За Меко Копче За Зајакнување На Напојувањето, што ви дава поголема моќ и поудобно замавнување и врвен зафат за Прицврстување На Протокот, и имате нова генерација лилјаци-Духови што е изградена за да ги надмине сите други лилјаци на теренот. ИСТОРИЈА НА ДУХОВИ : Прв лилјак од 1 парче во семејството Духови.

Останатите карактеристики

Слични понуди