• Обновено
Аурорал Женски Знаме Блузи Дозвола под 5 5.00 Женски Печатени Повик Лабава Џебови Врвка Кратки Панталони

Аурорал Женски Знаме Блузи Дозвола под 5 5.00 Женски Печатени Повик Лабава Џебови Врвка Кратки Панталони

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Женски Печатени Обични Лабави Џебови Врвка За Влечење Кратко Pants Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Оваа лесна, панталони е совршена за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Прилика : Дома, Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Големина на Панталони ОД 1 ПАРЧЕ. Сад Велика БРИТАНИЈА ЕУ Половината Должина XL X-Големи 10 14 40 87-120см/34.25-47.24" 38см/14.96" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 87-120см/34.25-47.24 "Должина : 38см/14.96" Мек Материјал : Удобна квалитетна ткаенина за истегнување. Многу мека и удобна против вашата кожа и еластична. Нега : Рачно перење во ладна вода, висат суво и пеглање со ниска температура. Подарок : тоа е најдобриот избор за подарок за девојка, сопруга, мајка, најдобра и може да се користи како подарок за Независен состанок. Големина : ве Молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини за да ја изберете соодветната големина пред да нарачате. Прилики : Одлично За Забава, Одмор, Вечера, Тематска Забава и Секојдневно Секојдневно.

Останатите карактеристики

Слични понуди