• Обновено
Хаски Облоги Метеоролошки Серии Предни и 2-ри Седишта Подни Облоги сиво Одговара изберете: -, - ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

Хаски Облоги Метеоролошки Серии Предни и 2-ри Седишта Подни Облоги сиво Одговара изберете: -, - ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

DEN 1615.68
Тековен
Во продавницата

Предни и 2-ри Облоги На Подот На Седиштата нашиот Процес на Дизајнирање на Формата совршено ја формира секоја постава до деталните контури на вашето специфично возење. Нашите ексклузивни Штипки за Престој помагаат вашите облоги да бидат безбедно поставени. Нашиот спортски лагер материјал е солиден и може да се спротивстави на злоупотреба како ниеден друг. Без доживотна кавга. За детали : /Заживот. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Материјал : ТПО-Термопластичен Олефин. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани. Одговара Изберете : 2016-2018,2020-2023 ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 2016-2023 ДОЏ ДУРАНГО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Останатите карактеристики

Слични понуди