• Обновено
Двоен Кревет Здолниште Премиум Чешлан Памук Цврст, Црн

Двоен Кревет Здолниште Премиум Чешлан Памук Цврст, Црн

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Idман Цврстото Здолниште за Кревет ќе додаде луксузен допир во вашата спална соба. Направен со премиум, 100% Египетски Памук, овој прекрасен комплет има пријатно броење од 300 конци што е и меко и издржливо. Подолгите влакна и цврстата ткаена конструкција На Египетскиот Памук го прават дише, кадифен и потрајни од другите сорти памук. Ова здолниште за кревет се одликува со капка од 15 инчи, превртени набори за кутии и поделени агли за да му дадат прилагодена завршница на вашиот ансамбл за постелнина. Скријте грозни пружини или рамки за кревети со ова прекрасно Здолниште За Кревет за моментално обновување во еден чекор во секоја спална соба. Суптилна Мекост : Нашата 100% Долга Еднослојна Памучна ткаенина е специјално исчешлана за да ги отстрани сите, освен најдобрите и најдолгите влакна, што ги прави овие 300 здолништа за кревети со конец врвни во луксузот. Елегантен Дизајн : Здолништето во Кревет има капка од 15 инчи, елегантен централен набор и преклопувачки отвор на аглите што помага да се вклопи во кој било стил на вашата табла. Совршено Вклопување : ова здолниште со кралска големина е 38 во ширина за 75 во должина. Класичен Стил : разновидноста на живописни бои е достапна во различни големини, со сјаен сјај од сатен ткаат. Завршете го декорот на вашата спална соба со Координирање На Супериорен памучен чаршав, навлака за перници и комплети за јорган за кадифен, составен изглед. Леснотија На Грижа : Машина За Перење. Прекрасните цврсти бои се брзи во боја и се перат во машина. За сушење, исушете го ниско и извадете го веднаш од машината за сушење. Секогаш следете ги упатствата за нега на етикетата за најдобри резултати.

Останатите карактеристики

Слични понуди