• Обновено
Гербер момче или девојче Пола неутрални кратки ракави за каросерија

Гербер момче или девојче Пола неутрални кратки ракави за каросерија

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Овие неутрални тела за бебиња се пријатно меки и неверојатно слатки! Овој сет вклучува осум каросерии. Тие се совршени да се мешаат и да се совпаѓаат со омилените панталони, капачиња и додатоци на бебето за да создадат забавни и уникатни облеки. Секое тело е направено со памук за да се обезбеди удобност и дишење. Ваквата памучна ткаенина е совршена против нежната кожа на бебето. Организаторите на каросеријата имаат проширување на деколтето на рамото на лаптотот што ги одржува промените во гардеробата на наједноставно. Долното приклучок за прицврстување е поставено повисоко во предниот дел за да се зголеми леснотијата со која може да се променат пелени. Овие унисекс бебиња за бебиња се машини што можат да се перат и се сушат за да го одржат денот на перење на ветре. Овој сет прави внимателен подарок за секое мало што го познавате и сакате. Сигурно ќе бидат ценети и од бебето и од родителите. Совршено за поставување или носење на сите сами, овие тела се одличен додаток на гардеробата на бебето. ОЕКО-TEX Број на сертификација : 16.hin.94317 Hohenstein Htti 8-пакет вклучува : 8 оние. Проширувачко рамо на лаптоп за лесно облекување преку глава. Затворањето на дното на прилепување е погодно поставено повисоко пред себе. Preemie-12m. Избрани бои и отпечатоци. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Гербер Унисекс Onesies 8-пакет за девојчиња и бебешки момчиња.

Останатите карактеристики

Слични понуди