• Обновено
Бесплатно собрание машко руно во боја на екипажот на екипажот

Бесплатно собрание машко руно во боја на екипажот на екипажот

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Од дневни денови до удобност во поставување на млаз, вашата агенда повикува на учтивост во ладен стил на слободно собрание. Оди подалеку од спортски со оваа машка маичка за пулвер во задебелен дизајн на бои. Финдерот на руно нуди меко, пријатно чувство што го истакнува вашиот ансамбл додека се движите со леснотија. Исклучиво на. Материјал : 69% памук/31% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека завршница на руно; Ребрест екипаж, манжетни, полите и страничен панел. Машка руно, во боја на екипажот, пулвер од слободно собрание.

Останатите карактеристики

Слични понуди