• Обновено
Децата на леви Јадро Унисе Борбена Чизма

Децата на леви Јадро Унисе Борбена Чизма

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Груб и паѓа и подготвен за ништо - овие патки чизми сигурно ќе бидат новиот омилен на вашето дете. Изградени со синтетички кожни горни делови, издржлив гумен надворешен ѓон и кул борбен дизајн на чизми овие чевли се направени за да им обезбедат влечење и поддршка на следното ниво, истовремено помагајќи им да го прифатат сопствениот стил. Совршени за одење во училница или прифаќање на одличното отворено, овие чизми со врвки имаат ѓон со длабоки гази и издржливи материјали. Плус, брендирањето И класичниот дизајн На чизми На иконскиот Леви го олеснуваат спарувањето со фармерки, каки, па дури и потење. Помогнете им на вашите деца да ја стават својата најдобра нога напред со чизмите на овие деца. Синтетичка веганска кожа горниот дел. Класичен борба подигање изградба. Затворање со врвки со метални дупчиња и јазиче за влечење пета за лесно вклучување и исклучување на стапалото. Иконскиот акцент на логото На Леви. Издржлив гумен надворешен ѓон за дополнителна влечна сила.

Останатите карактеристики

Слични понуди