• Обновено
Преклопен Кинески Фенер Празно Деца САМОСТОЈНО Сликарство Висечки Фестивалски Декор Од Лисја

Преклопен Кинески Фенер Празно Деца САМОСТОЈНО Сликарство Висечки Фестивалски Декор Од Лисја

DEN 79.84
Тековен
Во продавницата

Спецификации : . Нежен и преклопен дизајн, доаѓа со рамка. Овие празни фенери можат да бидат насликани со слика што ви се допаѓа. Може да се користи за фестивали, забави, специјални прилики или украси во куќата. Име На Предметот : Фенер. Материјал : Хартија. Карактеристики : Пренослив, Издржлив, Лесен, Преклопен, Сам Материјал. Дијаметар : 16см/6", 20см/8", 25см/10", 30см/12", 35см/14 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Фенер. 1 х Рамка Деликатна и преклопен дизајн, доаѓа со рамка. Овие празни фенери можат да бидат насликани со слика што ви се допаѓа. Може да се користи за фестивали, забави, специјални прилики или украси во куќата.

Останатите карактеристики

Слични понуди