• Обновено
Без граници на секојдневна маица за кратки ракави на Јуниори, 3-пакет

Без граници на секојдневна маица за кратки ракави на Јуниори, 3-пакет

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Симпатична и удобна за повторување. Ниту една граница на три пакувања на секојдневните тимови не е лесен начин за складирање на овие основни основи. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три маици. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-вклопено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Граници.

Останатите карактеристики

Слични понуди