• Обновено
кошули за Ноќта на Вештерките кукокпе За жени Смешни Ноќта На Вештерките Печатење Лилјаци Од Тиква Вратот На Екипажот Врвови Со Долги Ракави Обична Лабава Блуза Ту

кошули за Ноќта на Вештерките кукокпе За жени Смешни Ноќта На Вештерките Печатење Лилјаци Од Тиква Вратот На Екипажот Врвови

DEN 255.68
Тековен
Во продавницата

Женска Мода Печатена Лабава Маица со Средна должина 3/4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени tops Size Size.US Ukeubustshoustshoundersleevelungthssmall483496cm/37.80"42cm/16.54 " 43cm/16.93"65cm/25.59" Големина : SSize. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 43cm/16.93 "Должина : 65cm/25.59" Материјал : Удобни секојдневни врвови, женски кошули за туника, кошули за ноќта на вештерките за жени, врвови со туника со долги ракави. Дизајн : врвови На вратот Ронуд, врвови На Маици Со долги ракави, женски кошули со долги ракави, елементи за ноќта на вештерките врвови од туника. Стил : Стилски лабави секојдневни врвови за ноќта на вештерките за жени, блузи за жени мода 2023, жени врвовите од туника со долги ракави можат да се спарат со хеланки, фармерки и чизми. Повод : женските врвови погодни за секојдневна облека, работа, запознавање, улица и секојдневен живот,излегување врвови за жени, лабави врвови за жени. Големина : S-XXXL.Ве молиме погледнете ја сликата за избор на табела со втора големина во табелата за да изберете жени обични врвови.

Останатите карактеристики

Слични понуди